הפקת אירועים לילדים

כל אירוע לילדים צריך להיות מתוכנן היטב הן על פי גיל, וכמות הילדים ו על מנת שהילדים יפיקו את מלוא התועלת ויצאו עם טעם טוב. אצלנו ב'קסמי ילדות' תוכלו למצוא את מיטב ההפעלות שיתאימו לכל אירוע שמיועד לילדים.

מה תוכלו למצוא אצלנו לצורך הפקת אירועים לילדים?

ל'קסמי ילדות' היצע רחב מאוד של פעילויות שונות שיכולים להתאים לכל אירוע ולכל גיל. הפעילויות שלנו מתאימות לדתיים כמו לחילוניים, לילדי החינוך הרגיל כמו לילדי החינוך המיוחד, ובאופן כללי הם מתאימים לכל שכבת גיל.

בין השאר תוכלו למצוא –

הצגות שחקן – ישנן אפשרויות רבות של הצגות שונות שתוכלו להזמין אצלנו. הצגות שחקן והצגות שני שחקנים של מיטב השחקנים, ההצגות הן בנושאים שונים ומגוונים. ישנן הצגות חינוכיות בנושאים חשובים מאוד המעבירים את המסר בצורה חביבה והיא מתקבלת ברוח טובה אצל הילדים. כמו בנושאי זהירות בדרכים, כבוד הדדי ועוד. יש לנו גם את ההצגות המקוריות שלנו ועוד אופציות רבות ושונות.

הצגות שחקנים,  ומופעים גדולים

תאטרון בובות –

מופעי הבובות אותם אנו מציעים הינם ברמה גבוהה ובאיכות מוקפדת במיוחד. התפאורה מושקעת ומרהיבה והבובות גדולות ומרשימות. אנו מציגים את הסיפורים המוכרים והאהובים על הילדים.

מופע  קסמים מופעי הקסמים כוללים קסמים וטלפתיה  והם מרשימים ומרתקים

מופע להטוטים-  הלהטוטנים שלנו בעלי מיומנות גבוהה של שיווי משקל, זריזות וגמישות . המופע מרתק ומשאיר טעם של עוד.

סדנאות מתוקים

אנו מציעים אפשרות של סדנא מעשית של ממתקים. כל ילד ישמח להתנסות בהכנת ממתקים ובפיסול בצק סוכר או מרציפן.

מתקנים מתנפחים – יש את האופציה המקפיצה של מתקנים מתנפחים וג'ימבורי שלא ישאירו אף ילד אדיש. כולם נהנים לקפוץ על המתקנים הללו, לטפס להשתולל ולפרוק מרץ.

קריוקי לילדים – קרנבליטו מפעיל קריוקי לילדים 052-5202899.

ימי ספורט   תחנות שונות של ספורט אתגרי.  תחרויות מהנות ונעימות

אז אם אתם נערכים לאירוע כל שהוא לילדים, ומחפשים תכנית מתאימה, פנו אלינו ונציע לכם ממיטב הפעילויות שאנו מעמידים לצורך הפקת אירועים לילדים. אירוע מוצלח מתחיל עם 'קסמי ילדות'. ההנאה מובטחת!

להמשך קריאה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים אורגני בגוגל בניית אתרים
Call
Mail